Nazwa stanowiska
Kucharz śniadaniowy
Opis

DAS MOERISCH****s - ośrodek dla smakoszy na wsi, położony bezpośrednio przy 18-dołkowym polu golfowym, oferuje swoim gościom wielokrotnie nagradzane kulinarne przysmaki z kuchni ALPEN-ADRIA, 18-metrowy kryty, odkryty basen z hydromasażem, a także wewnętrzną strefę spa.

Obowiązki / główne zadania

<strong>Deine Aufgaben:</strong>

* Codzienne przygotowywanie mise en place na śniadanie
* Przygotowywanie świeżych dań na śniadanie, takich jak jajecznica, naleśniki, jajka sadzone itp.
* ostrożne i odpowiedzialne obchodzenie się z żywnością i surowcami
* Dobra współpraca z dostawcami i działami wewnętrznymi
*Zapewnienie wysokich standardów jakości i optymalnego procesu produkcji
* Przestrzeganie wytycznych HACCP w kuchni

Kwalifikacje / wymagania

<strong>Das bringst du mit:</strong>

* doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub gastronomicznej
* Przestrzeganie standardów higieny
* Wysoki poziom świadomości podczas pracy ze świeżą żywnością
* Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
* Zdolność do samodzielnej i elastycznej pracy zgodnie z zakresem obowiązków.
* Odpowiednia znajomość języka niemieckiego
* Entuzjazm i dobre maniery
* Sprawność fizyczna
* Mentalność praktyczna i silny duch zespołowy

Świadczenia z tytułu zatrudnienia

<strong>Wir bieten:</strong>

* Pokój pracowniczy
* Catering śniadaniowy/obiadowy również w dni wolne
* Znane środowisko
* Bezpłatny tenis
* Bezpłatny wstęp do ośrodka nad jeziorem Millstatt (w sezonie letnim)
* Specjalna cena na zabiegi masażu
* Zniżki w hotelach partnerskich "Genießerhotels" w Austrii

Kontakty

DAS MOERISCH****s
Tangern 2
9871 Seeboden
Nr telefonu: 04762/81372
E-mail: info@moerisch.at

Obciążenie pracą
Pełny etat
Rozpoczęcie zatrudnienia
od początku kwietnia
Czas trwania zatrudnienia
Stanowisko sezonowe
Miejsce pracy
Tangern 2, Seeboden, Karyntia, 9871, Austria
Data publikacji
28 października 2022 r.
Zamknij okno modalne

Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!